LRD kviečia į paskaitą „Moteris islamiškoje visuomenėje. Egipto atvejis“

Lietuvos religijotyrininkų draugija kviečia į 2020 m. viešų paskaitų ir diskusijų ciklo „Religijos ir religingumas: aktualiosios problemos“ paskaitą „Moteris islamiškoje visuomenėje. Egipto atvejis“ (lektorius Algimantas Litvinas), kuri įvyks antradienį, lapkričio 3 d. 18.00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Renginių erdvė, III a.).

Paskaitoje Vilniaus universiteto iranistikos ir islamo studijų lektorius Algimantas Litvinas apžvelgs Egipto moterų situaciją įvairiais požiūriais: teisiniu, švietimo, sveikatos, šeimos, darbo, kultūriniu ir politiniu.

Renginio metu planuojama paskaita su diskusija. Susitikimo trukmė: iki 2 val.

Dalyvavimas: dalyvių skaičius ribotas, prašome registruotis el. paštu Vytautas.Vilimas@lnb.lt

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų, dalyvių skaičius ribojamas – į visus renginius būtina registracija, atvykus privaloma dėvėti apsaugines veido priemones, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Nacionalinė biblioteka pagal rekomendacijas valo, dezinfekuoja ir vėdina patalpas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į biblioteką neįleidžiami. Atsiprašome už nepatogumus.

Informacija apie diskusiją taip pat skelbiama:

https://www.lnb.lt/renginiu-kalendorius/3435/paskaita-moteris-islamiskoje-visuomeneje-egipto-atvejis

https://www.facebook.com/events/364224004691461/

Plačiau apie paskaitų ir diskusijų ciklą:

Lietuvos religijotyrininkų draugijos viešų paskaitų ir diskusijų ciklas „Religijos ir religingumas: aktualiosios problemos“

Lietuvos religijotyrininkų draugija kviečia į atviras visuomenei paskaitas, pristatančias naujausiomis teorinėmis perspektyvomis grindžiamus Lietuvos ir pasaulio religijų istorijos ir dabartinio religingumo draugijos narių tyrimus bei diskusijas, kuriose aptariamos aktualios religijų ir religingumo tematinės problemos.

2020 m. spalio-lapkričio mėnesiais planuojamų 5 draugijos paskaitų ir 2 diskusijų bendrosios temos: religijų tyrimų istoriniai ir dabarties aspektai, religija tradicionalizmo ir modernybės kontekste, individuali religinė patirtis bei ideologinis jos konceptualizavimas, religija ir lytis, etninė tapatybė, tarpreliginis dialogas, žmogaus teisės, kt.

Komentavimo galimybė išjungta.