Lietuvos religijotyrininkų draugija kviečia į 2020 m. viešų paskaitų ir diskusijų ciklo „Religijos ir religingumas: aktualiosios problemos“ Vilniaus universiteto lektoriaus Algimanto Litvino tiesioginės transliacijos paskaitą „Moteris islamiškoje visuomenėje. Egipto atvejis“, kuri įvyks antradienį, gruodžio 15 d. 17.00 val.

 Paskaitoje VU iranistikos ir islamo studijų lektorius Algimantas Litvinas apžvelgs įvairiais požiūriais: teisės, švietimo, sveikatos, šeimos, darbo, kultūros ir politikos.

Renginio metu planuojama paskaita su diskusija. Susitikimo trukmė: iki 2 val.

Susidomėję gali dalyvauti tiesioginėje renginio transliacijoje prisijungiant prie Zoom susitikimo:

https://hv-se.zoom.us/j/66210891748
Meeting ID: 662 1089 1748

Informacija apie diskusiją taip pat skelbiama:

https://www.facebook.com/events/140300871178741

Lietuvos religijotyrininkų draugijos viešų paskaitų ir diskusijų ciklas „Religijos ir religingumas: aktualiosios problemos“

Lietuvos religijotyrininkų draugija kviečia į atviras visuomenei paskaitas, pristatančias naujausiomis teorinėmis perspektyvomis grindžiamus Lietuvos ir pasaulio religijų istorijos ir dabartinio religingumo draugijos narių tyrimus bei diskusijas, kuriose aptariamos aktualios religijų ir religingumo tematinės problemos.

2020 m. spalio-gruodžio mėnesiais planuojamų draugijos paskaitų ir diskusijų bendrosios temos: religijų tyrimų istoriniai ir dabarties aspektai, religija tradicionalizmo ir modernybės kontekste, individuali religinė patirtis bei ideologinis jos konceptualizavimas, religija ir lytis, etninė tapatybė, tarpreliginis dialogas, žmogaus teisės, kt.